Ferguson protiv Wigana proslavio 500. utakmicu, Scholes pogotkom proslavio 700. nastup
- Drogba ne dolazi u Arsenal, to u ovom trenutku nije opcija. Stalno se nešto priča, jedan da se pojavi priča da ide u Real Madrid, pa Drogba zatim izjavi da ostaje u Šangaju, rekao je Arsene Wenger
Trebalo mi je deset minuta da prihvatim ponudu, kaže Redknapp
Osim engleskog prvaka, za Ronalda su zanimanje pokazali United i Chelsea, te sveprisutni PSG, koji je ovog ljeta potrošio najviše na pojačanja
Southampton - Manchester Utd. 2:3. Alex Ferguson je vodio 1.000 prvenstvenu utakmicu na klupi Manchestera
Tottenham je remizirao protiv Norwicha (1:1) primiviši pogodak u 85. minuti. Mladen Petrić odigrao prvo poluvrijeme u porazu Fulhama, Nikica Jelavić cijelu utakmicu u posrtaju Evertona
Balotelli već dugi niz godina mora nositi kontaktne leće i u dogovoru s menadžerom Građana Robertom Mancinijem odlučio se riješiti neugodnog problema
Belgijski reprezentativac obavio je liječničke preglede čime se kraju privodi transfer vrijedan 19 mil. eura