Prijateljska utakmica: Chelsea pobijedio Romu u Washingtonu, Jedvaj igrao petnaestak minuta

Nedjelja, 11. kolovoza 2013. 12:43 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica:  Chelsea - Roma 2:1

Nogometaši Chelsea pobijedili su Romu u prijateljskoj utakmici odigranoj u Washingtonu, dvama pogocima u nastavku igrači Josea Mourinha osigurali su pobjedu rezultatom 2:1.

Tin Jedvaj odigrao je petnaestak minuta utakmice, s brojem 33 na leđima mladi igrač Rome polako uči kako podnositi teret velikih utakmica. Jedvaj je u 89. minuti zakasnio zatvoriti Hazarda, koji je započeo akciju Chelseaja za pogodak odluke.

CHELSEA: Schwarzer (46 Blackman), Azpilicueta (75 Ivanović), David Luiz (46 Cahill), Terry (78 Lukaku), Bertrand, Essien (46 Lampard), Mikel (57 Van Ginkel), Moses (46 Ramires), De Bruyne (46 Oscar), Schurrle (57 Hazard), Torres (46 Ba)

ROMA: De Sanctis; Maicon (78 Jedvaj), Benatia, Castan, Balzaretti; Bradley, Strootman, Florenzi (70 Marquinho), Lamela, Osvaldo (70 Borriello), Totti

Prijateljska utakmica: Chelsea - Roma 2:1 (Lampard 61, Lukaku 89/Lamela 21)