Kup kralja, 1/4: Real Madrid - Barcelona 1:2. U 68. minuti Madrižani su prevazišli sebe, kada je Pepe brutalno nagazio ruku Lea Messija dok je najbolji igrač na svijetu sjedio na travi. Televizijski snimak jasno pokazuje kako branič Reala nogom traži Messijevu ruku!
Ostavite ga na miru. Tko bude „napadao“ Ronalda, imat će posla samnom. Ne, nitko nije nedodirljiv, pa tako ni Ronaldo, ali on svoj posao odrađuje sjajno - zagmrio je Mourinho
Giggs se nalazi na širem popisu olimpijskih reprezentativaca Velike Britanije
Wigan - Man. City 0:1. City nije odigrao utakmicu za pamćenje, pobjeda na neugodnom gostovanju spada u rubriku "rutina"!
Neodlučenim rezultatom Napoli nije iskoristio šansu približiti se vodećim momčadima na ljestvici i dodatno zakomplicirati ionako neizvjesnu utrku za naslov prvaka.
Nakon vodstva u 12. minuti od 2:0 činilo se da će Betis na Camp Nou doživjeti sudbinu većine protivnika koji već na početku utakmice izgube orijentaciju. Međutim, Betis se neočekivano vratio
Pogotkom Milita u 54. minuti nogometaši Intera pobijedili su Milan u utakmici tijekom koje su načinom igre podsjećali na momčad koja je pod Mourinhovim vodstvom osvojila Ligu prvaka
Swansea je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama, samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat