Utrka se održava u nedjelju, 9. studenoga, u sklopu Grobnik Track day-a na improviziranoj stazi u dijelu Parka vozača Automotodroma Grobnik
- Baš sam na pripremama izvukla jednu bijelu majicu koju sam kupila 2003. godine na EP-u u Bremenu. Prošlo je od tada 11 godina. Tamo sam osvojila prvo seniorsko odličje na velikim natjecanjima, rekla je Jelena
U emisiji će biti riječi o zanimljivostima iz svijeta sporta, posebno nogometa u kojem je Boris Nemec, kao predsjednik Zdravstvene komisije HNS-a, angažiran dvadesetak godina
Četvrtak, 30. listopada 2014. 17:40
Ostalo

Andro Švrljuga osvojio drugi naslov prvaka

Osvojili smo dva Kupa i Superkupa, sada evo i drugi prvenstveni naslov četiri kola prije kraja, kaže Švrljuga
Azra je u kategoriji do 68 kilograma u repasažu pobijedila predstavnicu Srbije 7:0 i osvojila treće mjesto
Snježana je na kraju zlato uzela s rezultatom 460.2 kruga ispred Talijanke Petre Zublasing (459.9) te Kineskinje Jing Chang (450).
Utakmica 7. kola: Istra - Mlaka 2:6. Nakon drugog bloka sve je riješeno - Mlaka vodi 3:1 u poenima uz plus 94 čunja, tako da zadnji par može mirnom igrom sačuvati prednost
Uz Šivoliju suspedniran je i trener Franjo Grgić-Kristić jer se »nisu ponašali u skladu s AIBA-inim disciplinskim i etičkim kodeksom«. Epilog je to brutalnog fizičkog napada Vide Lončara na suca