×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Izvanredna nogometna predstava na Gerlandu! U 4. minuti sudačke nadoknade Hoarau je drugim pogotkom postavio konačni rezultat 4:4
Milan i Juventus odigrali su 1:1. Veliki derbi obilježen katastrofalnom pogreškom pomoćnog suca, koji nije priznao čisti pogodak "rossonerima".
Pogotke su postigli  Balotelli, Aguero i Džeko, koji  je u 79. minuti zamijenio Balotellija i samo dvije minute kasnije postavio konačan rezultat
U prvom susretu 25. kola Serie A  Genoa i Parma odigrali su 2:2. Gosti su vodili 2:0, ali se domaćin uspio dokopati jednog boda.
Karlovac - Dinamo 0:3. Samo su četiri dopadljive akcije bile dovoljne Zagrepčanima da svoju pomalo skromnu izvedbu pretoče u ipak zvučnih 3:0. Hajduk - Istra 1:1. Zagrepčani na osam bodova prednosti ispred Splićana.
U 23. kolu Hertha je na gostovanju poražena (0:3) od Augsburga, izravnog konkurenta u borbi za ostanak.
Nogometaši Chelsea napokon su priuštili malo mira menadžeru Villas-Boasu, uvjerljivo (3:0) pobijedivši Bolton na Stamford Bridgeu
Prije nekoliko dana predsjednik kluba Hrvoje Maleš slavodobitno je najavio da će Tomasov produžiti ugovor s bijelima i da je sve dogovorio s njegovim menadžerom Renom Sinovčićem