Utakmica 6. kola: Zadar - Istra 1961 1:1 (Šimurina 45'/Radonjić 74')
- U nogometu svim serijama prije ili poslije dođe kraj, tako da se nadamo da ćemo mi biti ti koji će zaustaviti tu seriju Rijeke i započeti našu seriju, ustvrdio je trener nogometaša Lokomotive
Rijeka ima svih pet pobjeda, Dinamo četiri pobjede i poraz, Split tri pobjede i četiri remija, a Hajduk dvije pobjede i tri poraza
Prvo se ispričavam svima, a pogotovo ljudima iz kluba, piše Jo
Utorak, 19. kolovoza 2014. 09:33
HNL

Tužio sam Kineze, slobodan sam igrač

Nitko iz Europe nije htio platiti 700.000 eura odštete za mene, kaže Benko
Susret 5. kola: Istra 1961 - Lokomotiva 3:2. Petnaest minuta u nastavku Istri je bilo dovoljno da ode predaleko s nišana opasnih gostiju.
Utakmica 5. kola: Zagreb - Osijek 1:2. Osiječki stoper Jonjić sudjelovao kod sva tri pogotka na utakmici. Dva je za svoju momčad zabio, a skrivio je i jedanesterac za Zagreb
Zadrani se opravdano žale da je prvi pogodak pao je iz kaznenog udarca, koji nije postojao budući da je Kouassi simulirao prekršaj