Prema anketi Instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS) čak 7 najboljih playmakera u TOP-15 igraju u Barceloni i Real Madridu
Nećemo dostaviti ulaznice Barceloni jer njihovi čelnici ne žele preuzeti odgovornost za ponašanje svojih  navijača - izjavio je Joan Collet, izvršni direktor Espanyola
Ova odluka zapravo je osudila klub na ispadanje u drugu ligu. Odluka nas nije iznenadila jer Savez nije imao hrabrosti suprostaviti se FIFA-i. S obzirom na kukavičko ponašanje Saveza Sion je još odlučniji u namjeri da obrani svoje interese i etičke principe nogometa, pred sportskim i civilnim sudom - stajalo…
Hrvatski reprezentativac ove sezone nije imao previše prilike u dresu Tottenhama u kojem je odigrao samo tri utakmice
Bobby Zamora u 3. minuti sudačke nadoknade postigao pobjedonosni (2:1) pogodak, Arsenal utakmicu izgubio nakon isključenja Djouroa u 78. minuti
Na službenoj stranci škotskog prvoligaša pojavila se vijest da Jelavić još uvijek ima problema s koljenom
Frank Lampard pobjednički pogodak postigao je u 89. minuti donijevši Chelseaju pobjedu nakon dva gostujuća remija
Oscar Tabarez, koji je odveo Urugvaj od naslova prvaka na Copa Americi, proglašen  najboljim izbornikom