Disciplinski sudac pokrenuo je postupak po prijavi povjerenika za natjecanje Josipa Breznija protiv Krstičevića zbog izjava u medijima
Srijeda, 19. rujna 2012. 22:41
Liga prvaka

Leo Messi spasio Barcelonu

Mario Mandžukić u igru je ušao u 63. minuti, a u 94. minuti nije bio precizan s bijele točke
Utakmica 1. kola Lige prvaka, Skupina E: Chelsea - Juventus 2:2. Chelsea je pogocima Oscara vodio s dva pogotka razlike, ali je talijanski prvak uspio osvojiti bod
Malo je takvih "mazohista" koji bi izdvojili osjetan novac samo zato da bi promatrali unaprijed siguran poraz i gledali kako se usred Lige prvaka uče razni "brozovići"…
 Krstičevića sam prijavio zbog vrijeđanja sudaca te nepoštivanja Kodeksa o ponašanju nogometnih djelatnika, rekao je Josip Brezni
Real Madrid može izgubiti utakmicu, Mourinho može izgubiti utakmicu. Moji igrači mogu izgubiti utakmicu, ali samo ako igraju kao protiv Cityja, objasnio je zadovoljni Mourinho
Šteta je što je Porto zabio baš u završnici prvoga poluvremena. Da tad nije postigao pogodak, tko zna kako bi sve završilo, naglasio je Zoran Mamić
Čeka nas puna Kantrida, sjajan ambijent što će mojim igračima biti poticaj da pokažu zašto su tu gdje jesu, kaže trener Dinama Ante Čačić