×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

U izboru AIC (udruženje nogometaša Italije), Zlatan Ibrahimović proglašen je najboljim igračem Serie A u 2011. Massimiliano Allegri najbolji trener.
"Nerazzurri" su pogocima Pazzinija i Milita anulirali vodstvo gostiju za koje je zabio Rocchi. Lazio oštećen, Reja kritizirao suca Rizzolija.
Budan je zabio pogodak u Serie A nakon devet mjeseci, zadnji put je u dresu Cesene zabio Interu
Juventus je u gostima svladao Atalantu 2:0, potvrdivši tako prvo mjesto u Serie A. Pogotke su postigli Lichtsteiner i Giaccherini.
Goropadna "Vučica" zabila je tri pogotka u prvih devet minuta. Dva pogotka kapetana Francesca Tottija.
U prvim susretima 19. kola Serie A, Roma na Olimpicu dočekuje Cesenu, Juventus odlazi na teško gostovanje kod Atalante.
Neodlučenim rezultatom Napoli nije iskoristio šansu približiti se vodećim momčadima na ljestvici i dodatno zakomplicirati ionako neizvjesnu utrku za naslov prvaka.
Pogotkom Milita u 54. minuti nogometaši Intera pobijedili su Milan u utakmici tijekom koje su načinom igre podsjećali na momčad koja je pod Mourinhovim vodstvom osvojila Ligu prvaka