U Buzetu, malom istarskom gradiću, prvih dana rujna prije 32 godine počela se pisati svojevrsna oktanska povijest ovih naših prostora
Ostalo

Dvostruka pobjeda Rijeke JP u Goričanu

Kadetkinje: Trnava - Rijeka JP 2:5, seniorke: Trnava - Rijeka JP 0:1
Hrvatski olimpijski odbor je 2007. godine pokrenuo program pod nazivom Hrvatski olimpijski dan (HOD)
Demonstraciji sportova pridružili su se i uzvanici, Franjo Arapović zauzeo je uočljivo mjesto pod koševima
Od hrvatskih predstavnika najbolji rezultat ostvarila je Barbara Belušić, članica Atletskog kluba „Istra“ iz Pule, koja je stazu istrčala za 46 minuta i 10 sekundi i zauzela 17. mjesto
Utakmica 1. kola: Mlaka - Podravka 6:2 (16.5-7.5, 3335-3248)
Zasigurno najviše uzbuđenja će biti u najbrojnijoj klasi Mini kart. Max Herendić iz zagrebačkog KK1 ima značajnu prednost poslije osam bodovnih utrka ispred Riječanina Matije Jurišića (AK RI autosport)
Renato Strišković slavio je u kategoriji do 67 kilograma, a Esmir Mušić bio je najbolji u konkurenciji boraca preko 84 kilograma