Grobničan je svladao Rudar 5:1, Opatiju je zaustavio Vinodol 0:1
Utakmica 4. kola: Orijent - Nehaj 3:1 (Inić 12, Mikulić 31, 90/Rubčić 39)
- Nehaj je uvijek neugodna i čvrsta ekipa, pogotovo za nas. Već dugi niz godina igramo protiv njih, dobro su krenuli u prvenstvo i neće nam biti lako igrati, kaže trener Orijenta
Ako uspijemo parirati Orijentovoj agresivnosti i ako budemo fizički dobro odgovorili, vjerujem da smo kvalitetniji i iskusniji, rekao je Nehajev Svast
Grobničan - Rijeka 1:5.  Grobničan se dobro držao u prvih 45 minuta kada je igrala udarna postava, Rijeka je u razmaku od 12 minuta upisala uvjerljivu pobjedu
Zadovoljan sam učinkom, načinom kako smo odigrali ova tri kola. Vidi se da malo kasnimo za ostalima, što znači da ćemo iz kolo u kolo biti sve bolji, kaže trener Novalje Ivica Datković
Utakmica počinje u 17.30 sati, a s obzirom koliko navijača Bijeli imaju na području Grobnika utakmica bi mogla biti lijepo posjećena
Utakmica 4. kola Županijskog kupa: Naprijed - Krk 0:1. Gol vrijedan plasmana u sljedeći krug postigao je Fulvio Poropat (53)