U nastavku se momčad opustila, čak i previše, ostavljali smo na trenutke previše prostora između linija. Zabili smo tri eurogola i promašili smo nekoliko zicera, kaže Gajzler
- Dogodilo se da smo loše ušli u drugi dio, znali smo što treba napraviti, ali ušli smo s ručnom kočnicom. Bilo je kao: "lako ćemo". To ćemo riješiti među sobom u svlačionici, rekao je iskusni branič Opatije
Jedinu pravu priliku na utakmici imao je Božidar Šmit u 85. minuti,  njegov udarac obranio je Hodžić
Tkalčević je autogolom vratio goste u igru (2:2), no isti igrač iskupio se u 84. minuti
Utakmica 1. kola: Krk - Buje 1:0. Domaćin je terensku inicijativu napokon realizirao u desetoj minuti nastavka kada je lijepu akciju Krka okončao Dražen Bošnjak
Utakmica 1. kola: Grobničan - Naprijed 3:1. Kristian Cianci dvaputa je matirao vratara Naprijeda
Temeljni cilj je biti među prvih pet ekipa. Mislim da ova momčad posjeduje tu kvalitetu, objašnjava trener Krka koji u subotu (17.30) dočekuje Buje
Vjerujem da ćemo biti pravi i već protiv Grobničana izvući dobar rezultat. Očekujemo i potporu navijača koji su nas lani vjerno pratili i na gostovanjima, kaže trener Naprijeda Andrej Živković.