Portugal pobijedio Ganu u utakmici koju je opet obilježilo loše suđenje

Četvrtak, 24. studenog 2022. 19:11 Napisao/la  SC

Portugal je pobijedio Ganu u utakmici koja je prvih sat vremena bila zapanjujuće dosadna.

U 64. minuti Ronaldo je na autoritet iznudio kazneni udarac zbog kojega će se Gana imati pravo žaliti na suđenje, Ronaldov pogodak kao da je bio okidač.

Do kraja utakmice dogodila su se čak četiri pogotka, Gana je brzo izjednačila, ganski izbornik odmah nakon pogotka iz igre je izvadio najopasnijega ganskoga napadača Kudusa, asistenta za pogodak, čime je olakšao posao protivniku.

Portugal je dva pogotka postigao zahvaljujući talentu dvojice mladih napadača, Bukari je u 89. minuti vratio Ganu u utakmicu, na kraju Ganci zamalo nisu kaznili kardinalnu pogrešku vratara Coste.

Skupina H, 1. kolo: Portugal - Gana 3:2 (Ronaldo 65-11m, Joao Felix 78, Leao 80/Ayew 73, Bukari 89)