Argentina i Poljska nastavljaju natjecanje, Poljaci prošli na gol-razliku

Srijeda, 30. studenog 2022. 22:04 Napisao/la  SC

Argentina i Poljska plasirale su se u osminu finala u utakmici na kraju koje su Poljaci strijepili do 95. minute utakmice između Saudijska Arabije i Meksika.

Da je u 95. minuti pogodak postigao Meksiko umjesto Saudijske Arabije, Poljska bi ispala zbog slabije gol-razlike!

Argentina je zasluženo pobijedila neočekivano nemoćnu i sterilnu Poljsku.

U 39. minuti Szczesny je obranio Messiju kazneni udarac, koji je sudac dosudio u neobičnoj situaciji.

Skupina C, 3. kolo: Poljska - Argentina 0:2 (Mac Allister 46, Alvarez 67), Saudijska Arabija - Meksiko 1:2 (Al Dawsari 90+5/Martin 47, Chavez 52)