Zimske olimpijske igre: Edi Dadić 65. u skiatlonu, Dario Cologna zlatni

Nedjelja, 09. veljače 2014. 23:30 Napisao/la  SC

Dario Cologna uzeo je zlato u vremenu 1:08:15.4 sati, a Dadić je za pobjednikom zaostao 11 minuta i 16 sekundi

Edi Dadić osvojio je 65. mjesto u skiatlonu u dionici na 30 kilometara na Zimskim olimpijskim igrama. Disciplina se sastoji od 15 kilometara klasičnim i 15 kilometara slobodnim stilom. Dario Cologna uzeo je zlato u vremenu 1:08:15.4 sati, a Dadić je za pobjednikom zaostao 11 minuta i 16 sekundi.

Šveđanin Marcus Hellner osvojio je srebro, zlato mu je izmaknulo za četiri desetinke. Brončanu medalju osvojio je Norvežanin Martin Johnsrud Sundby koji je zaostao 1.4 sekunde.