U Cityju već rade Txiki Begiristain i Ferran Soriano, bliski Guardiolini suradnici iz Barcelone
Istra se već znala iz Maksimira vraćati s "punom mrežom", a ne bi bilo čudno kada bi se isto dogodilo i u petak. Puljani bi mogli "platiti" Dinamovo ispadanje iz Kupa, piše na Dinamovoj stranici
Ovo je treća sezona da "Special One", kako mu tepaju Englezi, vodi Real. U 132 utakmice ubilježio je 99 pobjeda, 18 remija i 15 poraza uz 359 postignutih i 113 primljenih pogodaka
Rakitić je izveo korner kojega je u mrežu pospremio Fazio, a hrvatski reprezentativac igrao je do 77. minute
Genoa - Fiorentina 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Pasqual u 14. minuti
Ipak, najrealnija opcija je da tijekom zimskog prijelaznog roka Roguljić postane suigrač Marku Livaju u Interu iz Milana
Nani je iskusan igrač, ali on uvijek pokušava predriblati protivnika, a ja mu često govorim da to ne radi. U toj situaciji, da smo zadržali loptu, utakmica bi bila gotova, objasnio je Ferguson
Za Robinha je zasad najviše zanimanja pokazao brazilski Santos u kojem je brazilski reprezentativac igrao od 2002. do 2005. godine