Španjolska i Brazil remizirali, Slovenija pobijedila Portugal

Srijeda, 27. ožujka 2024. 00:56 Napisao/la  SC

Španjolska i Brazil odigrali su neodlučeno u Madridu, Rodrigo je postigao dva pogotka iz penala (12, 87), Olmo (36) je postigao treći pogodak za domaćine.

Rodrygo (40), Endrick (50) i Paqueta (96-11m) bili su strijelci za Brazil.

Slovenija je s 2:0 pobijedila Portugal predvođen Cristianom Ronaldom, stijelci su bili Gnezda Čerin (72) i Elšnik (85).

Njemačka je pobijedila Nizozemsku 2:1.

Veerman je doveo Nizozemce u vodstvo u 4. minuti, Mittelstadt (11) i Fullkrug (85) postignuli su pogotke za Njemačku.

Engleska je na Wembleyju remizirala s Belgijom  (2:2).

Tielemans je bio dvostruki strijelac za Belgiju, dok su Toney i Bellingham dali su golove za Englesku.

Austrija je s čak 6:1 pobijedila Tursku.

Schlager je donio prednost Austriji u 2. minuti, Calhanoglu (25) je izjednačio iz penala.

Gregoritsch je ostvario hat-trick, Baumgartner i Entrup zaključili su golijadu.