SP 2022 Engleska, Italija i Španjolska pobijedile, Dani Olmo strijelac

Srijeda, 31. ožujka 2021. 23:36 Napisao/la  SC
Dani Olmo (desno) opet postigao pogodak

Kvalifikacije za SP 2022

Engleska je pobijedila (2:1) Poljsku na Wembleyu pogocima Kanea (19-11m) i Maguirea (85), poraz je ublažio Moder (58).

Poljska je prvi poraz doživjela bez Lewandowskog, Engleska vodi u skupini s trima pobjedama.

Italija je pobijedila (2:0) Litvu pogocima Sensija (48) i Immobilea (90+4-11m), Talijani su u Vilnusu ostvarili treću pobjedu, vode na ljestvici Skupine C ispred Švicarske, koja je ostvarila dvije pobjede iz dvije utakmice.

Španjolska se u Sevilli teže obračunala (3:1) s Kosovom nego što se očekivalo, posebice nakon vodstva 2:0 u prvom poluvremenu pogocima Olma (34) i Torresa (36).

U nastavku je Kosovo smanjilo pogotkom Halimija (70), Španjolci su odahnuli pet minuta kasnije kada je Moreno postavio konačni rezultat.

Španjolska u Skupini B s bodom više (7) vodi ispred Švedske, koja je odigrala utakmicu manje.