Robert Lewandowski dvama pogocima osigurao Bayernu pobjedu protiv Freiburga

Petak, 20. siječnja 2017. 23:51 Napisao/la  SC

Bayern je slavio u prvoj utakmici u nastavku prvenstva, pobjedu (2:1) na gostovanju kod Freiburga osigurao je Lewandowski drugim pogotkom u 91. minuti.

Haberer (4) je doveo Freiburg u vodstvo, izjednačio je Lewandowski pogotkom u 35. minuti.

Marko Livaja igrao je do 85. minute za Las Palmas u remiju (1:1) protiv Deportiva La Corune.

Poveo je Las Palmas u 13. minuti pogotkom Garcije, a izjednačio je Andone u 69. minuti.

Domaći su od 77. minute igrali bez isključenog Aythamija.