RB Leipzig posustaje u borbi s Bayernom, Ancelotti i Mourinho remizirali

Petak, 16. travnja 2021. 23:01 Napisao/la  SC
Jose Mourinho i Carlo Ancelotti

Momčad RB Leipziga posustaje u borbi s Bayernom, u 29. kolu Hoffenheim je osvojio bod u Leipzigu u utakmici bez pogodaka.

Dani Olmo igrao je do 62. minute za domaćine, Andrej Kramarić igrao je cijelu utakmicu za goste, izašao je u 91. minuti.

Vodeći Bayern sada ima četiri boda prednosti (65) i utakmicu manje od drugoplasiranog RB Leipziga (61).

Everton i Tottenham odigrali su bez pobjednika (2:2) utakmicu 32. kola, oba pogotka za domaćina postigao je Sigurdsson (31-11m, 62), oba pogotka za goste postigao je Kane (27, 68).

Srdačni pozdrav nakon utakmice dvojice velikana na klupama, Ancelottija i Mourinha, samo su privid zadovoljstva.

Obojica su naviknuli na puno više standarde u karijerama, nije realno očekivati da će Tottenham i Everton ostvariti europske plasmane ove sezone.