Prijateljske utakmice: Engleska i Brazil bez pogodaka, Francuska i Njemačka neodlučeno

Srijeda, 15. studenog 2017. 00:05 Napisao/la  SC
Neymar je bio najveća prijetnja Englezima

U utorak se igralo nekoliko zanimljivih prijateljskih utakmica.

Njemačka i Francuska odigrale su 2:2 u Kolnu.

Francuska je dvaput vodila golovima Lacazettea (33, 71), a Njemačka je u 93. minuti golom Stindla uspjela izjednačiti 2:2.

Prvi gol za domaćine postigao je Werner u 56. minuti.

Belgija je golom Lukakua iz 72. minute dobila Japan 1:0  koji vodi Vaha Halihodžić.

Austrija je bila bolja od Urugvaja 2:1 golovima Sabitzera u 5. i Schauba u 87. minuti, dok je za goste na Ernst Happelu zabio Cavani u 10.

Engleska i Brazil odigrali su na Wembleyju bez pogodaka unatoč velikoj koncentraciji vrhunskih napadača.

Portugal i SAD remizirali su 1:1 u Leiriji.

Za goste pogodak je postigao McKennie u 21. minuti,  deset minuta kasnije poravnao je Antunes.

Cristiano Ronaldo i Christian Pulisic nisu igrali.

Gledatelji u Sankt Petersburgu vidjeli su šest pogodaka (3:3) u utakmici Rusije i Španjolske.

Goste je u vodstvo doveo Jordi Alba, a na 2:0 povisio je Sergio Ramos u 35. minuti kada je uspješno realizirao najstrožu kaznu.

Rusi su uspjeli smanjiti par minuta prije odlaska na odmor pogotkom Smolova te su u 51. minuti zahvaljujući golu Žirkova utakmicu vratili u egal.

Dvije minute kasnije s jedanaest metara ponovno je precizan Ramos, ali Španjolci su u 70. minuti ponovno dozvolili domaćinu da vrati stvari na početak kada još jednom poentira napadač Krasnodara Fedor Smolov koji je postavio konačnih 3:3.