Pogledajte kako je Cristiano Ronaldo reagirao kada mu je sudac pokazao crveni karton

Ponedjeljak, 08. travnja 2024. 23:52 Napisao/la  SC

Al Hilal  pobijedio Al Nassr u polufinalu saudijskog Supercupa, Cristiano Ronaldo isključen u 86. minuti

Al Hilal je pobijedio (2:1) Al Nassr u polufinalu saudijskog Supercupa.

Glavna vijest nakon utakmice neće baš promovirati saudijski nogomet u lijepom svjetlu zbog čega su ovog ljeta dovedene velike svjetske zvijezde predvođene Cristianom Ronaldom.

Upravo je Ronaldo zgrozio saudijsku javnost rabijatnom gestom koja priliči uličnom ponašanju.

U 86. minuti Ronaldo je dobio crveni karton zbog nesportskog ponašanja nakon čega je frustrirani Portugalac zamalo loptom napucao suca, dojam je da se u zadnji trenutak upalila crvena lampica u pomračenom umu pa se uspio suzdržati.

Ronaldov pokušaj pogledajte OVDJE

Al Hillal je pobijedio pogocima Al Dawsarija (61) i Malcoma (72), pogodak za Al Nassr postigao je Mane duboko u sudačkoj nadoknadi (90+9).

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za Al Nassr.

Al Hilal će u finalu igrati protiv Al Ittihada, koji je  pobijedio (2:1) Al Wehdu pogocima Benzeme (1) i Hamdallaha (42).

Poraz je ublažio Al Eisa u 97. minuti, gosti nisu iskoristili kazneni udarac u 92. minuti.