Pogledajte što je radio nemoćni Cristiano Ronaldo u derbiju kola

Utorak, 18. travnja 2023. 23:47 Napisao/la  SC

Cristiano Ronaldo opet je u središtu pozornosti više zbog ponašanja nego zbog igre.

U derbiju saudjskog prvenstva između Al Nassra i Al Hilala, nemoćni portugalski napadač toliko je izgubio živce da se u 57. minuti počeo hrvati s igračima Al Hilala što možete vidjeti  OVDJE

Poznati engleski sudac Michael Oliver pokazao je Ronaldu žuti karton zbog nesportskog poteza.

Al-Hilal je pobijedo 2:0 pogocima Ighala, koji je u prvom i drugom poluvremenu postigao pogotke iz kaznenih udaraca.