OI Argentina izbjegnula poraz u 106. minuti utakmice protiv Maroka

Srijeda, 24. srpnja 2024. 17:26 Napisao/la  SC
Julian Alvarez

Odigrane su prve dvije utakmice na olimpijskom nogometnom turniru!

Argentina je pogotkom u 106. minuti izbjegnula poraz (2:2) od Maroka, koji je poveo 2:0 pogocima Rahimira (45+2, 51-11m).

Simeone je smanjio vodstvo u 68. minuti, a Medina izjednačio u 16. minuti sudačke nadoknade.

Argentina je u Pariz došla u vrlo jakom sastavu, napad predvode Alvarez (Man. City) i Beltran (Fiorentina), 36-godišnji Otamendi (Benfica) središnji je stoper.

Španjolska je pobijedila Uzbekistan rezultatom 2:1, pogotke su postignuli Pubil (29) i Gomez (62), koji u 59. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Iskusni napadač Rome, 29-godišnji Shomurodov (45+3) bio je strijelac za Uzbekistan.