Lionel Messi i Kylian Mbappe briljirali, Juventus odigrao najbolju utakmicu

Petak, 21. listopada 2022. 23:15 Napisao/la  SC

Ajaccio  drugi pogodak primio tek u 78. minuti, kada je Messi izveo malu tehničku čaroliju koju vrijedi pogledati više puta

Lionel Messi i Kylian Mbappe atraktivno su u 12. kolu odveli PSG do nove pobjede, Ajaccio je doživio domaći poraz (0:3) zbog sjajnih poteza Messija i Mbappa.

Messi je dvaput asistirao Mbappeu, koji je uzvratio asistencijom za majstorski Messijev pogodak.

Ajaccio je na kraju rezultatski dobro prošao iako je drugi pogodak primio tek u 78. minuti, kada je Messi izveo malu tehničku čaroliju.

Juventus je u 11. kolu odigrao najbolju utakmicu ove sezone, pobjeda protiv Empolija (4:0) mogla je biti puno uvjerljivija s obzirom na broj izglednih prilika u završnici utakmice.

Pogotke su postignuli Kean (8), McKennie (56) i Rabiot (82, 90+4)