×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Betis - Real Madrid 2:3. Sudac Gonzalez nije vidio ili nije htio vidjeti da Sergio Ramos rukom zaustavlja loptu ispred vratara Casillasa
U susretu 27. kola talijanskog prvenstva, Roma je na gostovanju kod Palerma osvojila tri boda, pobijedivši s 1:0
Bayern je sa čak 7:1 svladao Hoffenheim, Borussia (M) remizirala s Freiburgom, Borussia (D) odigrala bez golova s Augsburgom
Bivši hrvatski reprezentativac ušao je na travnjak u 80. minuti susreta Bolton - QPR. Šest minuta kasnije zabio je pobjednički gol za 2:1
U osam godina Chelsea je na plaće igrača potrošio nevjerojatnih 2 milijarde eura. Kako Abramovič može vratiti uloženi novac? Kratki odgovor glasi: nikako!
Nogometaši Intera su svladali Chievo u gostima s 2:0, prekinuvši seriju bez pobjeda. Napoli razmontirao Cagliari 6:3
Jose Mourinho je trener koji ima najbolji skor nakon 100 utakmica u španjolskoj Primeri. No, s Barcelonom, bez obzira na briljantnu seriju pobjeda, ima katastrofalan međusobni skor
Katalonski velikan tužio je radio postaju tražeći 6.19 milijuna eura zbog nanesene štete