Serie A: Spezia pobijedila u Napulju bez ijednog udarca u okvir vratiju

Srijeda, 22. prosinca 2021. 22:55 Napisao/la  SC

Marcelo Brozović i Ivan Peršić bolji od Marka Pjace i Josipa Brekala, Igor Tudor ostao bez pobjede u 81. minuti

Momčad Spezije ostvarila je pobjedu u Napulju, nekadašnji klub Gabrielea Volpija ostvario je najveću pobjedu otkada je postao prvoligaš.

Stvorio je Napoli nekoliko izglednih prilika, Elmas je u 94. minuti glavom loptu poslao na gredu, ništa to na kraju ne znači!

Napoli je doživio treći uzastopni poraz kod kuće, Luciano Spaletti izgubio je kredibilitet trenera donedavno vodeće momčadi Serije, Napoli pada na ljestvici, trener je pred otkazom...

Čudne su sudbine trenera!

Trener Spezije Thiago Motta bio je pred otkazom do utakmice protiv Napolija, a onda je uspio pobijediti jednu od najboljih momčadi Serije A bez ijednog udarca u okvir vratiju (7:0).

Jedini pogodak bio je autogol!

Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za Speziju, bivši igrač Rijeke i U-21 reprezentativac standardno igra jednog od trojice stopera.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu, Ivan Perišić igrao je do 90. minute u pobjedi Intera, aktualni prvak minimalnom pobjedom protiv momčadi Ivana Jurića održao je prednost na vrhu ljestvice.

Josip Brekalo igrao je do 76. minute, Marko Pjaca odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Igor Tudor ostao je bez pobjede u 81. minuti, Fiorentina je osvojila bod u Veroni.

Boško Šutalo odigrao je cijelu utakmicu za Veronu, Ivor Pandur sjedio je na klupi, Nikola Kalinić je ozlijeđen.

Milan je uvjerljivo pobijedio Empoli bez ozlijeđenih Zlatana Ibrahimovića i Ante Rebića.

Utakmice 19. kola: Sassuolo - Bologna 0:3 (Orsolini 36, Hickey 44, Santander 90+4), Venezia - Lazio 1:3 (Forte 30/Pedro 3, Acerbi 48, Alberto 90+5), Roma - Sampdoria 1:1 (Shomurodov 72/Gabbiadini 80), Inter - Torino 1:0 (Dumfries 30), Verona - Fiorentina 1:1 (Lasagna 17/Castrovilli 81), Empoli - Milan 2:4 (Bajrami 18, Pinamonti 84/Kessie 12, 42, Florenzi 63, Hernandez 69), Napoli - Spezia 0:1 (Jesus 37-ag)

Poredak: Inter 46, Milan 42, Napoli 39, Atalanta 38, Juventus 34, Roma 32,... 11. Torino 25, 12. Verona 24,...