Serie A: Brozović pogodio za pobjedu, Pjaca strijelac i asistent, Srna i Bradarić igrali

Subota, 22. rujna 2018. 16:59 Napisao/la  SC
Marcelo Brozović (Inter)

Marcelo Brozović donio je pobjedu Interu jedinim pogotkom u 94. minute utakmice protiv Sampdorije.

Brozović je odigrao cijelu utaimicu, Ivan Parišić igrao je od 60. minute, Šime Vrsaljko je ozlijeđen.

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu, a Filip Bradarić igrao j do 78. minute utakmice protiv Parme.

Parma je pboijedila Cagliari u utakmici tijekom koje su gosti ostavili bolji dojam u posjedu lopte, ali bez završnice.

Marko Pjaca upisao je pogodak i asistenciju u pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a.

Pjaca je vodeći pogodak zabio u 18. minuti zakucavši loptu s pet metara nakon pogreške gostujuće obrane, koja nije uspjela očistiti opasnost, a asistirao je Chiesi za konačnih 3:0 u 56. minuti. Igru je napustio u 77. minuti.

Šimić je u igru SPAL-a ušao u 58. minuti.

Utakmica 5. kola Serie A: Sampdoria - Inter 0:1 (Brozović 90+4), Parma - Cagliari 2:0 (Inglese 20, Gervinho 47), Fiorentina - SPAL 3:0 (Pjaca 18, Milenković 28, Chiesa 56)