Serie A: Nikola Kalinić pogotkom u 86. minuti spasio Milan od poraza

Nedjelja, 08. travnja 2018. 14:36 Napisao/la  SC
Nikola Kalinić (Milan)

Nikola Kalinić spasio je Milan od poraza pogotkom u 86. minuti utakice protiv Sassuola.

Kalinić je u igru ušao u 67. minuti, nedugo nakon toga gosti su poveli.

Hrvatski reprezentativac napokon je postigao pogodak i osigurao momčadi bod.

Andrija Balić igrao je za Udinese u porazu od Lazija, Stipe Perica sjedio je na klupi.

Crotone je minimalnim rezultatom pobijedio Bolognu.

Verona je svladala Cagliari, a Petković je pobjedu svoje momčadi sa klupe.

Napoli je u završnici preokrenuo vodstvo Chieva iz 73. minute

Pobjedu domaćima su osigurali Milik i Diawara.

Milić je bio na klupi Napolija, dok je Rog ušao u 95. minuti.

Inter je poražen u gostima kod Torina.

Torino je poveo u 36. minuti pogotkom Adema Ljajića na asistenciju Lorenza De Silvestrija.

Perišić je u 70. minuti imao sjajnu priliku za izjednačenje, ali je pogodio stativu.

Perišić i Brozović odigrali su cijeli susret.

Utakmice 31. kola:   Udinese - Lazio 1:2 (Lasagna 13/Immobile 27, Alberto 37), Milan - Sassuolo 1:1 (Kalinić 86/Politano 75),   Torino - Inter 1:0 (Ljajić 36), Crotone - Bologna 1:0 (Simy 25), Napoli - Chievo 2:1 (Milik 89, Diawara 90+3/ Stepinski 73), Verona - Cagliari 1:0 (Romulo 36)

Poredak: Juventus 81, Napoli 77, Lazio 60, Roma 60, Inter 59, Milan 52....