Serie A: Sassuolo razbio Parmu, Verona bolja od Napolija, dvostruki strijelac 37-godišnji Luca Toni

Nedjelja, 15. ožujka 2015. 16:45 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola: Atalanta - Udinese 0:0, Genoa - Chievo 0:2, Sassuolo - Parma 4:1, Verona - Napoli 2:0

Nogometaši Sassuola uvjerljivo su pobijedili Parmu na domaćem terenu. Sansone je zabio vodeći pogodak za domaće u 24. minuti, a Parmi su trebale samo dvije minute za izjednačenje. Strijelac je bio Lila. Osam minuta prije kraja prvog poluvremena Sansone ponovno trese mrežu Parme.

U 60. minuti vratar Parme Mirante dobiva crveni karton zbog prekršaja, a Berardi je siguran izvođač s bijele točke. Pet minuta kasnije Missiroli pogađa za 4:1.

Chievo je sa dva gola Paloschia svladao Genou u gostima, dok su Atalanta i Udinese odigrali bez golova. Atalanta je igrala sa igračem manje od 76. minute kada je Carmona zaradio direktan crveni karton zbog prekršaja na Allanu.

Šime Vrsaljko nije bio u sastavu Sassuola, a Bubnjić i Perica bili su na klupi Udinesea.

Verona je pobijedila Napoli na domaćem terenu. Strijelac oba pogotka bio je 37-godišnji Luca Toni.

SASSUOLO: Consigli, Gazzola, Acerbi, Peluso, Longhi, Taider, Magnanelli, Missiroli (Biondini 68), Berardi (Flores 68), Zaza, Sansone (Floccari 73)

PARMA: Mirante, Santacroce (Cassani 46), Mendes, Lucarelli, Gobbi, Mauri, Gallopppa, Lila (Coda 58), Nocerino, Varela (Iacobucci 61), Belfodil

Utakmice 27. kola: Atalanta - Udinese 0:0, Genoa - Chievo 0:2 (Paloschi 49, 68), Sassuolo - Parma 4:1 (Sansone 24, 36, Berardi 61, Missiroli 65/ Lila 26), Verona - Napoli 2:0 (Toni 7, 51)