Serie A: Jose Mourinho osvojio bod na San Siru pogotkom u 93. minuti

Nedjelja, 08. siječnja 2023. 14:41 Napisao/la  SC
Rimsko slavlje

Jose Mourinho osvojio je bod na San Siru u dramatičnoj završnici, Roma je do 87. minute gubila 0:2...

Milan je primio dva pogotka u zadnjim minutama i ostao bez dva važna boda u potjeri za Napolijem.

Napoli se vratio pobjedama u Genovi!

Nakon prvoga poraza u utakmici protiv Intera, vodeća momčad pokazala je da je to bio samo slabi dan.

Mogla je Sampdoria teže stradati, Politano u 5. minuti nije iskoristio kazneni udarac, Osimhen je iznudio isključenje Rincona u 39. minuti.

Salernitana i Torino odigrali su neodlučeno utakmicu nakon koje domaćin može biti zadovoljniji rezultatom.

Pritiskala je momčad Ivana Jurića u završnici utakmice, meksički vratar Guillermo Ochoa dokazao se dvjema intervencijama kao veliko pojačanje Salernitane ove zime.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Marko Pjaca igrao je od 68. minute za Empoli.

Utakmice 17. kola: Salernitana - Torino 1:1 (Vilhena 49/Sanabria 36), Lazio - Empoli (Anderson 2, Zaccagni 54/Caputo 83, Marin 90+3), Spezia - Lecce 0:0, Sampdoria - Napoli 0:2 (Osimhen 19, Elmas 82-11m), Milan - Roma 2:2 (Kalulu 30, Pobega 77/Ibanez 87, Abraham 90+3)