Serie A: Perišić i Brozović igrali u porazu od Rome, Pašalić ušao u nastavku

Nedjelja, 26. veljače 2017. 14:26 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Inter - Roma 1:3,   Palermo - Sampdoria 1:1, Chievo - Pescara 2:0, Crotone - Cagliari 1:2, Genoa - Bologna 1:1, Lazio - Udinese 1:0, Sassuolo - Milan 0:1

Ivan Perišić i Marcelo Brozović bili su u početnoj postavi Intera, koji je doživio domaći poraz od Rome.

U 81. minuti Perišić je asistirao Icardiju za pogodak nade, Inter je smanjio na 1:2.

Četiri minute kasnije Perotti je osigurao Romi tri boda.

Brozović je izašao u 55. minuti.

Milan je minimalnim rezultatom slavio u gostima kod Sassuola. Strijelac jedinog pogotka sa bijele točke bio je Carlos Bacca u 22. minuti.

Mario Pašalić u igru je ušao u 65. minuti.

Murić je s klupe gledao poraz njegove Pescare u gostima kod Chieva u Veroni.

Petkovićeva Bologna vodila je u Genoi do 94. minute kada je domaćima bod donio Ntcham.

Lazio je sa 1:0 pobijedio Udinese.

Vargić je s klupe pratio pobjedu Lazija.

Perica je ušao u igru Udinesea u 73. minuti, dok je Balić utakmicu gledao s klupe.

Nogometaši Palerma i Sampdorije podijelili su bodove u prvoj nedjeljnoj utakmici 26. kola.

Palermo je poveo u 31. minuti sa bijele točke.

Nestorovski je zakucao loptu iz sve snage pod prečku.

Gosti su izjednačili u 90. minuti. Muriel je u kaznenom prostoru pronašao Quagliarellu koji pogađa donji lijevi kut Posavčevog gola za 1:1.

Budimir je utakmicu preskočio zbog bolesti, dok je Šimić bio na klupi Sampdorije.

Utakmica 26. kola:   Inter - Roma 1:3 (Icardi 81/Nainggolan 12, 56, Perotti 85),   Palermo - Sampdoria 1:1 (Nestorovski 31/ Quagliarella 90), Chievo - Pescara 2:0 (Birsa 12, Castro 61), Crotone - Cagliari 1:2 (Stoian 10/ Joao Pedro 32, Borriello 69), Genoa - Bologna 1:1 (Ntcham 90+4/ Viviani 57), Lazio - Udinese 1:0 (Immobile 72), Sassuolo - Milan 0:1 (Bacca 22-11m)