TALIJANSKO PRVENSTVO

Ivan Perišić dvostruki strijelac za Inter

Nedjelja, 05. ožujka 2017. 14:47 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Atalanta - Fiorentina 0:0, Udinese - Juventus 1:1, Cagliari - Inter 1:5

Ivan Perišić bio je dvostruki strijelac za Inter u uvjerljivj pobjedi u Cagliariju.

Perišić je izašao u 73. minuti, Marcelo Brozović nije bio u sastavu zbog ozljede.

Stipe Perica u početnoj postavi Udinesea u utakmici protiv Juventusa, aktualni prvak i lider nije uspio pobijediti u Udinama.

Mario Mandžukić igrao je cijelu utakmicu, Marko Pjaca ušao je u igru u 70. minuti.

Perica je izašao u 85. minuti, Andrija Balić prema običaju odsjedio je utakmicu na klupi Udienesea.

Josip Posavec i Ilija Nestorović igrali su za Palermo u porazu u Torinu, Belotti je hat-trickom u nepunih deset minuta srušio nade Palerma.

Mato Jajalo sjedio je na klupi Palerma.

Nikola Kalinić i Milan Badelj u prvoj postavi momčadi Fiorentine, koja je odigrala zanimljivu utakmicu bez pogodaka protiv Atalante.

Kalinić je iz igre izašao u 90. minuti.

Hrvoje Milić sjedio je na klupi Fiorentine.

Utakmice 27. kola: Cagliari - Inter 1:5 (Borriello 42/Perišić 34, 47, Banega 39, Icardi 67-11m, Gagliardini 89), Crotone - Sassuolo 0:0, Empoli - Genoa 0:2 (Nitcham 89, Hiljemark 90+1), Torino - Palermo 3:1 (Belotti 73, 76, 81/Rispoli 30), Udinese - Juventus 1:1 (Zapata 37/Bonucci 60) Atalanta - Fiorentina 0:0