Serie A: Napoli slavio u Palermu, Jajalo igrao cijelu utakmicu, Lazio bolji od Atalante

Nedjelja, 13. ožujka 2016. 22:30 Napisao/la  SC

Utakmice 29. kola: Palermo - Napoli 0:1, Lazio - Atalanta 2:0

Nogometaši Napolia i Lazia ostvarili su pobjede u posljednjim dvjema nedjeljnim utakmicama 29. kola. Napoli je bio uspješniji u gostima kod Palerma, dok je Lazio na domaćem terenu svladao Atalantu.

Napoli je u vodstvo došao zahvaljujući kaznenom udarcu. Naime, Anđelković je u 22. minuti grubo startato, a Rocchi je odmah pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Gonzalo Higuain. Vazquez je u 43. minuti pucao s ruba šesnaesterca, vratar Napolia Rein je sjajnom paradom uspio sačuvati mrežu.

U nastavku prvi je zaprijetio Napoli, pucao je Insigne, no Sorrentino se nije dao prevariti. Sorrentino je izašao i kao pobjednik iz dvoboja sa Mertensom u 80. minuti.

Mato Jajalo odigrao je cijeli susret u dresu Palerma.

PALERMO: Sorrentino, Struna, Gonzalez, Anđelković, Pezzella, Hiljemark (81 Balogh), Jajalo, Chochev, Quaison (90 Trajkovski), Vazquez, Gilardino (53 Đurđević)

NAPOLI: Reina, Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam, Allan, Jorginho, Hamsik (72 Lopez), Callejon (65 Mertens), Higuain, Insigne (89 El Kaddouri)

Utakmice 29. kola: Palermo - Napoli 0:1 (Higuain 22-11m), Lazio - Atalanta 2:0 (Klose 67, 90)