Serie A: Juventus izbjegnuo poraz od Atalante u 92. minuti

Nedjelja, 13. veljače 2022. 14:32 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Juventus je izbjegnuo poraz u svom stilu, u 92. minuti Danilo je glavom loptu skrenuo u mrežu nakon što je Dybala ubacio iz kuta.

Atalanta je povela izuzetno atraktivnim pogotkom Malinovskog nakon slobodnog udarca, ali nije uspjela sačuvati pobjedu.

Mario Pašalić ušao je u igru u 91. minuti.

Verona je ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv Udinesea, Igor Tudor proslavio je jednu od rezultatski najvećih pobjeda protiv momčadi kluba u kojemu je dvaput bio trener.

Nakon poraza od Juventusa, Tudor se vratio pobjedama.

Milan je pobijedio Sampdoriju i preuzeo ulogu lidera ispred gradskog rivala.

Ante Rebić igrao je od 57. minute umjesto jedinog strijelca, Zlatan Ibrahimović je ozlijeđen.

Utakmice 25. kola: Milan - Sampdoria 1:0 (Leao 8), Empoli - Cagliari 1:1 (Pinamonti 38/Pavoletti 84), Genoa - Salernitana 1:1 (Destro 32/Bonazzoli 45+1), Verona - Udinese 4:0 (Depaoli 2, Barak 31, Caprari 66, Tameze 84), Sassuolo - Roma 2:2 (Smalling 47-ag, Traore 73/Abraham 45+1-11m, Cristante 90+3), Atalanta - Juventus 1:1 (Malinovsky 76/Danilo 90+2)

Poredak: Milan 55, Inter 54 (24), Napoli 53, Juventus 46, Atalanta 44 (24), Lazio 42,..