Serie A: Atalanta osvojila bod u Rimu, Inter se pobjedom približio lideru

Subota, 28. prosinca 2024. 17:35 Napisao/la  SC
Milan Badelj
Milan Badelj

Atalanta je pogotkom Brescianinija u 88. minuti osvojila bod u Rimu (1:1).

Lazio je vodio od 27. minute pogotkom Dele-Bashirua, u nastavku utakmice Atalanta je snažno pritisnula, nije iskoristila nekoliko zicera, ali se na kraju ipak izvukla remijem.

Inter je uvjerljivo pobijedio (3:0) u Cagliariju, strijelci su bili Bastoni (53), Lautaro Martinez (71) i Calhanoglu (78-11m).

Aktualni prvak time je stigao na bod od vodeće Atalante, koja je odigrala utakmicu više.

Milan Badelj postigao je prvi pogodak u pobjedi Genoe (2:1) na gostovanju u Empoliju.

Kapetan Genoe postigao je pogodak u 46. minuti, Ekuban (68) je povećao vodstvo gostiju, poraz je ublažio Esposito (74).

U 54. minuti Esposito nije iskoristio kazneni udarac za domaćina.

Trener Patrik Vieira polako Genou udaljava od zone ostanka bez Balotellija, koji nije bio u rosteru zbog ozljede.

Ostale rezultate pogledajte OVDJE

Tablice omogućuje Sofascore
Koristimo kolačiće
Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad stranice, dok nam drugi pomažu poboljšati ovu stranicu i korisničko iskustvo (kolačići za praćenje). Možete sami odlučiti želite li dopustiti kolačiće ili ne. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcije stranice.