Serie A: Milan bez dvojice igrača pobijedio Pašalićevim pogotkom, Mandžukić strijelac za Juventus

Srijeda, 08. veljače 2017. 19:44 Napisao/la  SC

Crotone - Juventus 0:2,  Bologna - Milan 0:1

Mario Pašalić pogotkom u 89. minuti donio je Milanu pobjedu u zaostaloj utakmici protiv Bologne.

Pobjeda Milana je vrednija utoliko koliko je ostvarena s dvojicom igrača manje.

Paletta je isključen u 37., a Kucka u 59. minuti. Obojica zbog drugih žutih kartona.

Mario Mandžukić bio je strijelac prvoga pogotka za Juventus u utakmici protiv Crotonea.

Juventus je pobjedom (2:0) održao sedam bodova prednosti pred Romom, drugi pogodak postigao je Higuain.

Inače, Mandžukić se priviknuo na mjesto bočnog napadača, što mu jamči mjesto u početnoj postavi iza nedodirljivog Higuaina, koji je postigao 16. pogodak  u prvenstvu.

Utakmica protiv Crotonea imala je poseban značaj za Marka Pjacu, koji je igrao u početnoj postavi.

Pjaca je izašao u 88. minuti.

Utakmica 23. kola: Crotone - Juventus 0:2 (Mandžukić 60, Higuain 74),  Bologna - Milan 0:1 (Pašalić 89)