Serie A: Lautaro Martinez show u Salernu, Argentinac ušao s klupe i postigao četiri pogotka

Subota, 30. rujna 2023. 22:25 Napisao/la  SC
Lautaro Martinez

Inter je deklasirao Salernitanu u Salernu, trener Simone Inzaghi ključan potez povukao je u 54. minuti, kada je kod rezultata 0:0 iz igre izvadio Alexisa Sancheza i na teren poslao Lautara Martineza.

Argentinac je u 66. minuti doveo milansku momčad u vodstvo, nakon toga je još tri puta tresao mrežu domaćina.

Četirima golovima Lautara Martineza Inter se vratio na vrh Serie A.

Treću pobjedu u nizu ostvarili su nogometaši Milana, Marin Pongarčić odigrao je svih 90 minuta za Lecce, koji je na domaćem terenu doživio rezultatski debakl protiv Napolija.

Rezultati: Lecce - Napoli 0:4 (Ostigard 16, Osimhen 51, Gaetano 88, Politano 90+4), Milan - Lazio 2:0 (Pulišić 60, Okafor 88), Salernitana - Inter 0:4 (Martinez 62, 77, 85, 89)