SERIE A

Milan iznenadio pobjedom protiv Rome

Subota, 09. svibnja 2015. 20:39 Napisao/la  SC

Susret 35. kola: Juventus - Cagliari 1:1, Milan - Roma 2:1

Juventus i Cagliari remijem su otvorili 35. kolo talijanskog prvenstva. Novi-stari prvak odigrao je pripremnu utakmicu pred putovanje u Madrid na uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka u kojoj brani prednost od 2:1 iz prvog ogleda.

Pogba je uoči poluvremena doveo Torineze u vodstvo, pet minuta prije kraja izjednačio je stoper gostiju Rossettini. Bivši nogometaš Hajduka i Dinama Duje Čop za goste je igrao do 77. minute.

JUVENTUS: Storari - Romulo, Barzagli, Ogbonna, Padoin - Pereyra (75 Vitale), Marchisio (59 Sturaro), Pogba (63 De Ceglie) - Pepe, Matri, Coman

CAGLIARI: Brkić - Balzano, Ceppitelli (73 Diakite), Rossettini, Avelar - Donsah (68 Sau), Crisetig, Joao Pedro - Ekdal - Farias, Čop (77 Longo)

Nogometaši Milana iznenadili su sebe i Romu pobjedom na San Siru. Roma nikada u bližoj povijesti nije bila tako izraziti favorit u utakmici protiv Milana...

Možda je i to razlog poraza.

MILAN: Diego Lopez, Abate, Alex (Mexes 85), Paletta, Antonelli (Bocchetti 66), Poli, De Jong, Van Ginkel, Honda, Destro (Pazzini 74), Bonaventura

ROMA: De Sanctis, Florenzi, Manolas, Astori, Torosodis, Nainggolan, De Rossi, Pjanić (Totti 70), Ibarbo (Iturbe 60), Doumbia, Gervinho (Ljajić 30)

Utakmice 35. kola: Juventus - Cagliari 1:1 (Pogba 45/Rossettini 85), Milan - Roma 2:1 (van Ginkel 40, Destro 59/Totti 73-11m)