Serie A: Monza iznenadila Inter, drugačije je kada za Juventus igra Federico Chiesa

Subota, 07. siječnja 2023. 20:33 Napisao/la  SC

Monza je iznenadila Inter pogotkom u 93. minuti, momčad Silvija Berlusconija uspjela je osvojiti bod protiv favoriziranog gosta.

Inter je odigrao prvu neodučenu utakmicu u sezoni odmah nakon što je jedini ove sezone uspio pobijediti Napoli.

Marcelo Brozović nije igrao zbog ozljede.

Juventus je pobijedio Udinese na tipičan način!

Ništa u igri Udinesea nije slutilo da bi Juventus mogao postići pogodak u 86. minuti, a onda se gostima dogodio Chiesa.

Sjajni napadač oporavio se od ozljede, igrao je od 62. minute, a u 86. minuti vrhunski je pripremio asistenciju za pogodak odluke koji je postigao Danilo.

Drugačije je kada igra Chiesa!

Utakmice 17. kola: Fiorentina - Sassuolo 2:1 (Saponara 48, Gonzalez 90+1/Berardi 57-11m), Juventus - Udinese 1:0 (Danilo 86), Monza - Inter 2:2 (Ciurria 11, Caldirola 90+3/Darmian 10, L. Martinez 22)