Serie A: Juventus pobijedio Milan golovima Teveza, Bonuccia i Morate

Subota, 07. veljače 2015. 22:38 Napisao/la  SC

Utakmice 22. kola: Juventus - Milan 3:1, Verona - Torino 1:3

Nogometaši Juventusa pobijedili su Milan u subotnjem derbiju 22. kola talijanskog prvenstva.

Carlos Tevez bio je prvi strijelac za domaće u 14. minuti kada je na centru pobjegao Paletti i lagano matirao vratara crveno-crnih Lopeza. Izjednačenje je stiglo u 28. minuti. Menez je izveo korner, a Luca Antonelli pogodio za 1:1. Zanimljivo, Antonelli se u Milan vratio nakon devet godina.

Samo tri minute je trajalo slavlje crveno - crnih, a zatim je Bonucci zabio za novo vodstvo Juventusa. Pirlo je ubacio iz kornera, Tevez najviši u skoku prebacuje loptu na nogu Bonuccia koji sa dva metra pogađa Lopezovu mrežu.

Konačni rezultat postavio je Morata u 65. minuti.

U drugom današnjem dvoboju Torino je uvjerljivo slavio u gostima kod Verone 3:1.

JUVENTUS: Buffon, Padoin, Bonucci, Chiellini, Evra, Vidal, Pirlo, Marchisio (Ogbonna 84), Tevez (Llorente 90), Morata, Pogba

MILAN: Lopez, Zaccardo (Rami 78), Alex, Paletta, Antonelli, Poli (Bonaventura 62), Esiien, Muntari, Cerci, Menez (Pazzini 37), Honda

Utakmice 22. kola: Verona - Torino 1:3 (Toni 38/Quagliarella 5, Martinez 32, Kaddouri 47), Juventus - Milan 3:1 (Tevez 14, Bonucci 31, Morata 65/Antonelli 28)