Serie A: Juventus i Atalanta remizirali u Torinu, Mario Pašalić igrao svih 90 minuta

Nedjelja, 10. ožujka 2024. 20:04 Napisao/la  SC
Teun Koopmeiers

Mario Pašalić odigrao je svih 90 minuta za Atalantu u derbiju kola, njegova momčad je gostovala u Torinu i izvukla vrijedan bod nakon dva vezana poraza.

No, „kiks“ Juventusa iskoristio je Milan, koji je pobjedom nad Empolijem skočio na drugo mjesto.

Martin Pongračić odigrao je svih 90 minuta za Lecce u domaćem porazu od Verone.

Rezultati 28. kola: Lecce – Verona 0:1 (Folorunsho 17), Milan – Empoli 1:0 (Pulišić 40), Juventus – Atalanta 2:2 (Cambiaso 66, Milik 70/Koopmeiners 35, 75), Fiorentina - Roma 2:2 (Ranieri 18, Mandragora 69/Aouar 58, Lloriente 90+5)