Serie A: Ivan Jurić pocrvenio, Torino remizirao s Juventusom u gradskom derbiju

Subota, 13. travnja 2024. 21:42 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Torino Ivana Jurića remizirao je s Juventusom u gradskom derbiju, hrvatski stručnjak nije kraj dvoboja dočekao na klupi svoje momčadi, isključen je u 87. minuti.

Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta za Torino, u prvom poluvremenu propustio je udarcem glavom realizirati najbolju šansu svoje momčadi na utakmici.

Martin Pongračić odigrao je svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Leccea protiv Empolija.

Rezultati: Torino - Juventus 0:0, Lecce - Empoli 1:0 (Sansone 89), Bologna - Monza 0:0.