Serie A: Icardi donio Interu pobjedu protiv Rome, Kovačić ušao umjesto Brozovića

Subota, 25. travnja 2015. 23:05 Napisao/la  SC

Utakmice 32. kola: Inter - Roma 2:1, Udinese - Milan 2:1

Pogotkom Icardija u 87. minuti nogometaši Intera uspijeli su pobijediti Romu. Icardi je u završnici utakmice nekoliko puta ozbiljno zaprijetio prije nego što je donio radost domaćim navijačima.

Marcelo Brozović postao je standardni igrač u vizijama Roberta Mancinija za razliku od Matea Kovačića, koji je u igru ušao u 71. minuti uparvo umjesto Brozovića.

INTER: Handanovič, D’Ambrosio, Ranocchia, Vidić, Juan Jesus, Guarin (Shaqiri 78), Gnoukouri (Podolski 86), Brozović (Kovačić 71), Hernanes, Palacio, Icardi

ROMA: De Sanctis; Florenzi, Manolas, Yanga-Mbiwa, Holebas, Pjanić (Iturbe 77), De Rossi (Doumbia 87), Nainggolan, Ibarbo, Totti, Gervinho

Momčad Udinesea pobijedila je Milan u novim dresovima čime je simbolično naznačila kraj krize nakon što su u 11 utakmica ostvarili jednu pobjedu u sjeni najave Di Natalea da odlazi na kraju sezone.

UDINESE: Karnezis, Widmer, Danilo, Domizzi, Piris, Badu, Allan, Pinzi, Guilherme (Kone 84), Geijo (Thereau 53), Di Natale

MILAN: Diego Lopez, Abate, Paletta (Rami 46), Mexes, Antonelli, Van Ginkel, De Jong, Bonaventura (Destro 74), Suso (Cerci 64), Pazzini, Menez

Utakmice 32. kola: Inter - Roma 2:1 (Hernanes 16, Icardi 87/Nainggolan 63), Udinese - Milan 2:1 (Pinzi 58, Badu 74/Pazzini 87)