Serie A: Ronaldo zaključio preokret na Olimpicu, Inter poražen u Torinu bez Perišića

Nedjelja, 27. siječnja 2019. 15:51 Napisao/la  SC
Ronaldo odlučio pobjednika

Ronaldovim pogotkom iz kaznenog udarca u 88. minuti Juventus je u svom stilu pobijedio Lazio na Olimpicu.

Juventus je kao i obično igrao onoliko mu je trebalo da u završnici preokrene rezultat i osvoji nove bodove.

Ivan Perišić s klupe je gledao poraz Intera u Torinu, priče oko njegova transfera očito su uzburkale duhove u svlačionici.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu u kojoj je Inter još jednom razočarao svoje navijače.

Atalanta se uspjela vratiti nakon 0:3 protiv Rome i osvojiti bod u Bergamu.

U drugom poluvremenu domaćini su postignuli tri pogotka, Zapata nije iskoristio kazneni udarac.

Mario Pašalić odigrao je zapaženo, izašao je u 91. minuti.

Chiesa je postigao dva pogotka nakon što je Fiorentina ostala bez isključenog Benassija u 60. minuti.

Pellissier u 85. minuti nije iskoristio kazneni udarac kojim je Chievo mogao osvojiti bod protiv desetorice igrača Fiorentine.

Utakmice 21. kola: Chievo - Fiorentina 3:4 (Stepinski 38, Pellissier 60, Đorđević 89/Muriel 4, Benassi 27, Chiesa 79, 86), Atalanta - Roma 3:3 (Castagne 45, Toloi 59, Zapata 71/Džeko 3, 33, El Shaarawy 40), Bologna - Frosinone 0:4 (Ghglione 18, Ciano 21, 75, Pinamonti 52), Parma - SPAL 2:3 (Inglese 11-11m, 53/Valoti 70, Petagna 75, Fares 87), Torino - Inter 1:0 (Izzo 35), Lazio - Juventus 1:2 (Can 59-ag/Cancelo 74, Ronaldo 88-11m)

Poredak: Juventus 59, Napoli 48, Inter 40, Milan 35, Roma 34, Sampdoria 33, Atalanta i Lazio 32...