Serie A: Empoli srušio Inter na San Siru, Tommaso Baldanzi junak večeri

Ponedjeljak, 23. siječnja 2023. 23:40 Napisao/la  SC
Tommaso Baldanzi

Nogometaši Empolija šokirali su Inter pobijedivši na San Siru u susretu 19. kola talijanskog prvenstva.

Jedan od ključnih trenutaka utakmice dogodio se u 40. minuti kada je domaćin ostao s igračem manje nakon što je isključen Milan Škriniar zbog drugog žutog kartona, što je Empoli iskoristio u 66. minuti golom Tommasa Baldanzija.

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović nije bio u konkurenciji za nastup.

Bologna i Cremonese  igrali su 1:1, a za domaćine je cijeli susret igrao hrvatski nogometaš Nikola Moro.

Rezultati 19. kola: Inter - Empoli 0:1 (Baldanzi 66), Bologna - Cremonese 1:1 (Chriches 55/Okereka 50).