Serie A: Duje Čop prvijencem donio Cagliariju pobjedu protiv Sassuola, Lazio svladao Milan

Subota, 24. siječnja 2015. 21:01 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Cagliari - Sassuolo 2:1, Lazio - Milan 3:1

Duje Čop postigao je za Cagliari prvijenac vrijedan tri boda, u 20. kolu Cagliari je pobijedio Sassuolo rezultatom 2:1.

Čop je u igru ušao u 61. minuti u jeku pritiska gostiju, koji je urodio autogolom Rossettija za izjednačenje. Samo dvije minute kasnije Čop je donio tri boda svojoj novoj momčadi.

Šime Vrsaljko odigrao je standardno dobro cijelu utakmicu za Sassuolo.

Lazio je u drugom subotnjem ogledu pobijedio Milan 3:1. Gosti su poveli u 4. minuti golom Meneza. Rimljani su rezultat preokrenuli u pet minuta. Parolo je izjednačio u 47., a Klose donio prednost u 51. minuti.

Lazio je pobjedu potvrdio u 81. minuti, drugi gol na utakmici postigao je Parolo. Milan je zadnjim trenucima ostao s deset igrača na travnjaku nakon isključenja Mexesa.

CAGLIARI: Brkić, Gonzalez, Rossettini, Capuano, Avelar, Donsah (Sau 75), Crisetig, Dessena, Joao Pedro (Farias 68), Longo (Čop 61), Ekdal

SASSUOLO: Consigli, Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Vrsaljko, Brighi (Floccari 68), Magnanelli (Pavoletti 85), Missiroli, Berardi, Zaza, Sansone (Floro Flores 61)

Utakmica 20. kola: Cagliari - Sassuolo 2:1 (Rossettini 20, Čop 78/Rossettini 76-ag), Lazio - Milan 3:1 (Parolo 47', 81', Klose 51'/Menez 4')