Serie A: Bologna izjednačila u 92. minuti iz penala, Milan nije iskoristio dva penala

Subota, 27. siječnja 2024. 22:44 Napisao/la  SC
Zirkzee
Zirkzee

Bologna je osvojila bod na San Siru pogotkom iz kaznenog udarca u 92. minuti utakmice protiv Milana, koji nije iskoristio dva kaznena udarca.

U 42. minuti Olivier Giroud tako je izveo kazneni udarac da je vratar Lukasz Skorupski uhvatio loptu.

U 74. minuti Theo Hernandez tako je izveo kazneni udarac da je loptom pogodio vratnicu od koje mu se lopta odbila, kada je istu gurnuo u mrežu sudac je dosudio indirektan udarac, jer je Hernandez dvaput uzastopno igrao loptom nakon prekida.

Sva su tri kaznena udarca pravilno dosuđena iako je trener Bologne Thiago Mota dobio crveni karton u 41. minuti zbog prigovora.

Dušan Vlahović nastavio je zabijati, ovog puta postigao je pogodak kojim je Juventus s igračem manje odigrao neodlučeno s Empolijem.

Od 16. minute Juventus je igrao bez isključenog Milika.

Mario Pašalić igrao je od 69. minute u pobjedi Atalante.

Utakmice 22. kola: Atalanta - Udinese 2:0 (Miranchuk 33, Scamancca 45+1), Juventus - Empoli 1:1 (Vlahović 50/Baldanzi 70), Milan - Bologna 2:2 (Loftus-Cheek 45, 83/Zirkzee 29, Orsolini 90+2-11m)