Serie A: Roma deklasirala Empoli na Olimpicu, Atalanta poražena u Firenci

Nedjelja, 17. rujna 2023. 20:07 Napisao/la  SC
Paolo Dybala

Roma je deklasirala Empoli na Olimpicu, golijadu je već u prvoj minuti otvorio Dybala realiziravši najstrožu kaznu, među strijelce se u 82. minuti upisao i Lukaku.

Mario Pašalić igrao je do 53. minute za Atalantu koja je poražena na gostovanju kod Fiorentine.

Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo, koji je na gostovanju kod Frosinonea ispustio dva pogotka prednosti i upisao poraz.

Svih 90 minuta odigrao je i Marin Pongarčić za Lecce, koji je remizirao na gostovanju u Monzi.

Rezultati: Roma - Empoli 7:0 (Dybala 2-11m, 55, Sanches 8, Grassi 35-ag, Cristante 80, Lukaku 82, Mancini 86), Cagliari - Udinese 0:0, Frosinone - Sassuolo 4:2 (Cheddira 45+4, Mazzitelli 70, 76, Lirola 90+6/Pinamonti 7, 24), Monza - Lecce 1:1 (Colpani 24/Krstović 3), Fiorentina - Atalanta 3:2 Bonaventura 35, Martinez Quarta 45, Kouame 76/Koopmeiners 20, Lookman 53).