Serie A: Milan ponovo preuzeo vodstvo, Igor Tudor izgubio od lidera

Nedjelja, 08. svibnja 2022. 14:51 Napisao/la  SC
Leao dvaput asistirao Tonaliju

Milan je pobjedom u Veroni ponovo preuzeo vodstvo na ljestvici, nastavlja se utrka za Scudettom između gradskih rivala.

Igor Tudor može biti zadovoljan kako je momčad Verone izgledala većim dijelom utakmice.

Ante Rebić igrao je za Milan od 62. minute, Boško Šutalo igrao je za Veronu od 79. minute.

Zlatan Ibrahimović ušao je u igru u 84. minuti umjesto dvostrukog asistenta Leaa.

Siniša Mihajlović sjeo je na klupu Bologne prvi put nakon što je izašao iz bolnice, doživio je šokantni praz u Veneciji.

Cagliari je uspio osvojiti bod u 99. minuti,Marko Rog igrao je prvih sat vremena.

Atalanta je pobijedila u La Speziji, Mario Pašalić postigao je treći pogodak, s 13 pogodaka najbolji je klupski strijelac.

Vratila se Atalanta pobjedom u borbu za europski plasman, trenučatno je sedma što jamči plasman u Konferencijsku ligu.

Spezia je odigrala jako dobro prvom poluvrijeme, a onda je u drugom pokušala destrukcijom sačuvati bod.

U negledljivoj utakmici stigla ja kazna

Utakmice 36. kola: Spezia - Atalanta 1:3 (Verde 30/Muriel 16, Djimsiti 73, Pašalić 87), Venezia - Bologna 4:3 (Henry 4, Kiyine 19, Aramu 78-11m, Johnsen 90+2/Orsolini 45+1, Arnautovic 55, Schouten 68), Salernitana - Cagliari 1:1 (Verdi 68-11m/Altare 90+9), Verona - Milan 1:3 (Faraoni 38/Tonali 45+3, 50, Florenzi 86)